Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Tiranë/ Bie nga ura, humb jetën 66 vjeçarja

Nga Ejona 0

Një grua e moshuar ka humbur jetën pasi ka rënë aksidentalisht nga ura e varur që lidh Valiasin me Laknasin.

Sipas policisë viktima është shtetasja Xhuma Neziri, 66 vjeçe nga Tirana. Trupi i viktimës është gjetur dhe nxjerrë nga shërbimet policore në afërsi të vendit të njohur si Plepat e Brukës.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej