Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Tiranë- Bie makina nga një lartësi 20 metra, humb jetën 24-vjeçari

Nga Klodiana 0

1475649875_aksident3

Një 24-vjeçari ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti ku makinë Mercedes Benz ka rënë nga një lartësi 20 metra. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Linzë të Tiranës dhe si pasojë ka humbur jetën drejtuesi i saj,  me inicialet A.S.

Policia ka bërë me me dije se në automjet nuk janë konstatuar pasagjerë.

Mësohet  se ka qenë e nevojshme ndërhyrja e zjarrfikësve për të bërë të mundur nxjerrjen e viktimës nga mjeti.

Grupi hetimor  po punon për zbardhjen e ngjarjes.

1475649875_aksident3 1475649859_aksident1 1475649867_aksident2

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>