Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Tiranë, arrestohet 32 vjeçari, ngacmonte seksualisht dy fëmijët e tij

Nga Ejona 0

Një 32-vjeçar është vënë në pranga pasi ka ngacmuar seksualisht fëmijët e tij të mitur

Sipas burimeve zyrtare, shtetasi Denis Sh. nga Tirana, i dënuar më parë për armëmbajtje pa leje, ka ngacmuar seksualisht të miturat A. SH, 7 vjeç dhe U. SH, 6 vjeç, si dhe ka ushtruar dhunë psikologjike dhe ka kryer vepra të turpshme ndaj ish bashkëshortes së tij, R. M., 29 vjeç.

Menjëherë pas denoncimit ndaj gruas dhe dy fëmijëve të saj është lëshuar urdhër mbrojtje.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej