Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Tiranë, aksident i rëndë pranë rrugës së Elbasanit

Nga Ejona 0

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën e Elbasanit në Tiranë.

Si pasojë e shpejtësisë së lartë një automjet ka humbur kontrollin e për pasojë ka dalë nga rruga dhe ka përplasur pemët anësore.

Drejtuesi i mjetit është plagosur rëndë dhe është dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Ndërkohë, në vendngjarje kanë mbërritur forcat policore të cilat po hetojnë për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej