Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Tiranë/ 32 vjeçari tenton të vetëdigjet përpara Parlamentit

Nga Rexhina Biba 0

Pasditen e sotme një 32 vjeçar ka tentuar të vetëdigjet përpara selisë së Kuvendit.

Policia e Tiranës bën me dije se shtetasi me iniciale F.H, banues në Tiranë ka lyer veten me benzinë me anë të një shishe plastike dhe më pas ka tentuar të vetëdigjet me anë të një çakmaku.

Ka qenë ndërhyrja e patrullës së policisë ajo që ka penguar vetëdjegien e 32 vjeçarit.

Ende nuk dihen arsyet që çuan burrin drejt këtij akti, i cili fatmirësisht ka përfunduar pa pasoja.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej