Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tiranë, 18-vjeçari plagoset me armë zjarri në “Selitë”

Nga Media 0

Një 18-vjeçar është plagosur me armë zjarri në zonën e Selitës në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:45 të kësaj të premteje ndërsa konflikti ka ardhur për motive banale.

Kamioni ku ishte pasagjer Mikel Shira, i kishte zënë rrugën dy të rinjve që po lëviznin me një mjet tip “Golf 4”. “Pse ma zure rrugën?”, Kanë qenë fjalët që pasagjeri i “Golfit” i ka thënë Shirës dhe fill pas kësaj ka zbritur nga makina dhe e ka plagosur me plumb në këmbë.

Mikel Shira është transportuar menjëherë drejt spitalit ku edhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej