Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Tirana shkarkon Ilir Dajën, në pankinë trajneri Mirel Josa

Nga Rexhina Biba 0

Vetëm dy javë më parë trajnieri Ilir Daja lajmëroi dorëheqjen nga pankina e Tiranës, ndërsa vendimi i tij u kthye pas kërkesës së presidentit Refik Halili. Por tashmë duket se nuk do të ketë më kthim pas.

Mirel Josa është konfirmuar si trajnieri i ri i bardhebluve.

E marta ishte dhe dita e fundit e Dajës në pankinën e kryeqytetasve.

Për Mirel Josën bëhet fjalë për një rikthim në skuadrën që ka drejtuar nga 2003 deri në vitin 2007.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej