Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tinguj shqiptar në dasmën mbretërore (Film)

Nga Media 0

Dasma mbretëore prej disa ditësh është në qendër të vëmendjes mediatike botërore, e Shqipëria s’do bënte kurrsesi përjashtim. Pasi nuk u la gjë pa komentuar që nga fustanet, dasmorët, shikimet… tashmë shqiptarët do bëjnë edhe pak gallatë. Momente të dasmës të miksuara me muzikë popullore shqiptare është një moment që nuk duhet humbur.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej