Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Tifozat e Chelsea do ta pëlqejnë tejmase kërcimin e Eden Hazard gjatë ndeshjes kundër Southampton

Nga Klodiana 0

Eden Hazard nuk ka marrë shumë buzëqeshje gjatë sezonit të tij të fundit me Jose Mourinho, por me ardhjen e trajnerit Antonio Conte, mesfushori tashmë ka filluar të kërcej në fushë.

Belgu sezonin e kaluar nuk ishte në formën e tij më të mirë, dhe tifozët e Chelsea ishin të shqetësuar.

Por, në nisje të sezonit  të ri, Hazard duket si një nga lojtarët më të mirë në botë.

Kjo dukej  qartë që në momentin, kur ai del në fushë për të rifilluar pjesën e dytë kundër Southampton, duke bërë një disa lëvizje të vogla kërcimi.

Dancing Eden Hazard!

Eden Hazard's got some moves! 🔥

Posted by Chelsea Football Club on Wednesday, November 2, 2016

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej