Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

The Weeknd publikon videoklipin e ri prej 12 minutash

Nga Klodiana 0

Videoklipi më i fundit nga The Weeknd është në formën e një filmi të shkurtër ku përfshihen dy nga këngët e albumit “Starboy” në një video prej 12 minutash.

Ngjyrat misterioze të neonit, në një botë ku ndërthurren makinat sportive, femrat fatale dhe një panterë gjigande janë pjesë e klipit të quajtur “Mania”. Filmi nis me këngën “All I Know” në bashkëpunim me “Future” për të vazhduar më pas me “Sidewalks” së bashku me reperin Kendrick Lamar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej