Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët kur i lë treni, kurrë nuk thonë u vonuam, por na iku".
                                                                                        -Faik Konica

Terrorizmi/ Franca do të shpenzojë 20 mln euro për rrethimin me mur xhami të Kullës Eiffel

Nga Media 0

Një mur xhami për të rrethuar kullën Eiffel në Paris, kjo është masa që Franca ka marrë ndaj terrorizmit.

Baza e saj tashmë është rrethuar me një gardh metalik, ku pritet të ngrihet muri prej xhami.

E përditshmja franceze ‘Le Parisien’ bën të ditur se kostoja e këtij projekti do të arrijë rreth 20 milionë euro. Disa turistë e pritën lajmin me pozitivitet.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej