Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tërmeti i Tepelenës: Të na rrojë sa malet shoku Rama, ky po i bën të gjitha

Nga Media 0

Të na rrojë sa malet, ky burri këtu. Ky po i bën të gjitha. Po ka burrë nëne që ka vënë dorë, je vetëm ti. Ti shprehim falënderimet e përzemërta me një duartrokitje shokut Edi Rama.

Nuk është një fjalim i largët, janë fjalë të thëna sot në Tepelenë nga kryebashkiaku Tërmet Peçi.

I them 100 herë mos e tepro me këto fjalët që thua për mua. Por, ai është i vendosur dhe skam çi bëj. Në fund i del llogaria, i merr votat me ato që thotë për mua.”, i është përgjigjur kreu i qeverisë, Kryebashkiakut të Tepelenës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej