Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Tepelenë/ Zjarr në banesë, digjen nëna dhe foshnja 6 muajshe

Nga Klodiana 0

Një banesë u përfshi nga flakët ku si pasojë humbën jetën një foshnje 6 mujashe dhe nëna e saj. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e së martës në lagjen “15 shtatori” në Tepelenë.

Nga hetimet paraprake bëhet me dije se  viktimat janë shtetasia me iniscialet E.Sh, 35 vjeçe si dhe djali 6 muajsh.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë dhe shërbimi zjarëfikës dhe po punohet për zbardhjen e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej