Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tenton t’i vër flakën katedrales së New York-ut, arrestohet 37 vjeçari

Nga Ejona 0

Një 37 vjeçar është arrestuar pasi ka hyrë në katedralen e Shën Patrikut në New York City me dy bidona  të mbushur me benzinë dhe me çakmakë me vete.

Sipas autoriteteve amerikane 37 vjeçari u fut në kishën e Midtown Manhattan mbrëmjen e së mërkurës, ku u zbulua nga një oficer, i cili bëri të mundur ndalimin e tij.

Ndërkohë, në polici ai ka deklaruar se i mbante bidonat me vete pasi i kishte mbetur makina pa karburant, por pas verifikimeve të policisë u konstatua se makina kishte karburant dhe policia  e arrestoi menjëhrë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej