Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tentativë për arratisje dhe armëmbajtje pa leje/ Policia vë në pranga 29 vjeçarin nga Vlora

Nga Ejona 0

Policia e Vlorës ka arrestuar paraditen e sotme një 29-vjeçar për akuzën armëmbajtje pa leje dhe tentativë për t’iu larguar policisë.

Në pranga ka rënë personi me iniciale E.H i cili u zbulua nga Policia pranë Ujit të Ftohtë dhe në momentin që ka parë forcat e rendit është përpjekur të arratiset.

Mësohet se shtetasi kishte precedent të mëparshëm penal në fushën e armëmbajtjes pa leje.

Policia i sekuestroi 29-vjeçarit një armë zjarri CZ-P09, me 16 fishekë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej