Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Tendencat e këtij sezoni, fundet me zinxhirë (foto)

Nga Rexhina Biba 0

Ekspertët e modës, vazhdojnë edhe ju këshillojnë në lidhje me tendencën më të fundit këtë sezon.
Sipas tyre, femrat duhet të veshin fund me zinxhir, i cili mund të jetë edhe fund lëkure, në varësi të stilit tuaj të veshjes.
Ja disa nga modelet:

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej