Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Tendencat e fundit të çantave për femra këtë sezon (foto)

Nga Rexhina Biba 0

shopping-in-wexford-2048x1024

Çantat janë një ndër aksesorët më të rëndësishme të femrave.

Ekspertët e modës në New York na sygjerojnë disa modele çantash. Për më tepër shikoni fotot:

125

4

3

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>