Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët zbresin prej pellazgëve. Kush mendon ndryshe, në qoftë i huaj është gomar, në qoftë shqiptar është tradhëtar".

                                                                                        -Faik Konica

Teliti: Rama ndryshoi makiazhin, Doganat e Tatimet koshere evazioni

Nga Klodiana 0

Këshilltari ekonomik në selinë demokratike, Dorian Teliti i konsideroi thjesht një makiazh ndryshimet e bëra në dogana dhe tatime, pasi vjedhja nuk do ndalet.

Teliti tha se këto dy institucione janë koshere të evazionit, korrupsionit dhe militantizmit partiak.

Dorian Teliti: Edi Rama ndryshoi bletët punëtore në Tatime e Dogana por këto institucione mbeten koshere të evazionit korrupsionit  dhe militantizmit partiak, punësimit me listë sipas influencës së ministrave e deputetëve të mazhorancës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej