Ka than' i moçmi: 

“Kur një komb e humb gjuhën, humb dhe veten"

                                                                                       -Sami Frasheri

Telegraph: Shqipëria e para në botë për konsum kokaine

Nga Klodiana 0

Sipas “Telegraph” Shqipëria kryeson në botë në lidhje më përdorimin e kokainës.

Prestigjiozja britanike, ka publikuar një raport tronditës, ku 2.5 përqind e popullsisë nga mosha 16 deri në 64 vjeç në Shqipëri konsumojnë kokainë.

Nga 20 vende të botës, Shqipëria fatkeqësisht kryeson për përdorimin e kokainës, ndërsa ka lënë pas Skocezët dhe amerikanët.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej