Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Të shtëna me armë në Shkodër, një i vrarë dhe një i plagosur (film)

Nga Media 0

Një person është vrarë me armë zjarri në Shkodër, një tjetër ka mbetur i plagosur. Dy persona me motor dhe me maska kanë qëlluar 8 herë mbi viktimën, i identifikuar si Fatos Ferracaku.

Ngjarja ka ndodhur te Merkata e rusit. Një motor i djegur është gjetur nga policia, që mendohet se është i autorëve të krimit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej