Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Të rejat nga Turi dhe Orinda…

Nga Ejona 0

 

Orinda Huta dhe Turjan Hyska kanë planifikuar në fshehtësi  të plotë datën e martesës e cila do të jetë vitin që vjen. Çifti ka nisur që tani me përgatitjet e ceremonisë duke u kujdesur që çdo detaj i saj të jetë perfekt. Ata të dy kanë 9 vite lidhje bashkë dhe mendojnë se ka ardhur momenti i duhur që këtë lidhje ta finalizojnë në martesë.

Turi dhe Orinda bashkëjetojnë prej 5 vitesh bashkë dhe  janë një ndër çiftet më jetëgjatë të ekranit shqiptar duke i rezistuar ndonjë ndarjeje. 2017-a me siguri do të jetë viti që do ta mbajnë mend më gjatë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej