Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Të pabrekë ju gjeti dreka, milionerë ju gjeti darka

Nga Klodiana 0

Ndërsa në Kuvend zhvillohen punimet, Forumi Rinor i PD janë grumbulluar sot para parlamentit për të protestuar.

“Hani, pini dhe rrëmbeni, mbushni xhepat, mbushni arkat, të pabrekë ju gjetiu dreka, milionerë ju gjeti darka”, “Parlament i krimit”, janë disa nga pankartat e tyre.

Pavarësisht se opozita ka thirrur një protestë kombëtare më 13 prill, të shtunën, të rinjtë demokratë nuk e kanë lënë në heshtje, mbledhjen e një Kuvendi që ata e konsiderojnë ilegjitim.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej