Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Te Milan të gjithë optimist, mbrojtësi etiketon shqiptarin e Arsenal: Do shihemi

Nga Klodiana 0

Menjëherë pas shortit të “Europa League” ishte administratori i Milan, Masimmialino Mirabelli, ai që u shpreh optimist për ndeshjen ndaj Arsenal duke pohuar: “Më vjen keq për Arsenalin. Jam i lumtur që do të kemi një përballje të tillë në këtë moment kundër një ekipi si topçinjtë.”

Mbrojtësi i Milanit, Ricardo Rodriguez  ka postuar një story në profilin e tij në “Instagram”, ku ka etiketuar shqiptarin që luan për Zvicrën, Granit Xhakën. Në diçiturën e fotos lexohet: “Do shihemi” shoqëruar nga një “emoji”.
Rodriguez dhe Xhaka gjithashtu janë shpallur kampionë të botës në kategorinë e moshës nën 17 vjeç, edhe luajnë së bashku në ekipin kombëtar zviceran.
vs vs

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej