Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Të gjithë po flasin për të, Blendi “fshihet” mes të ngjashmëve

Nga Media 0

“A do rrijë Blendi te Klani apo do të shkojë te Topi?”. “Sa paguhej Fevzo, sa do të paguhet?”…Këto e shumë pyetje të tjera po ngrihen këto ditë rreth lëvizjeve mediatike të Blendi Fevziut. Gjithë këto diskutime e kanë dërguar gazetarin pas në kohë. Ai ka “fluturuar” në kohë duke u rikthyer në muajin mars.

Gazetari ka postuar sot në fotografi mes murgjëve, të ngjshmëve të vet, për nga “modeli i flokëve”…e kjo duket si një arrati e Blendit në kërkim të një qetësie shpirtërore

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej