Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Taylor Swift i dhuron 13500 euro fanses për nënën e sëmurë

Nga Klodiana 0

Një tjetër gjest bujarie nga këngëtarja e njohur Taylor Swift, e cila fundjavën e kaluar i dhuroi 13 500 euro fanses së saj 19-vjeçare, Sadie Bartell për të kuruar nënën që ndodhet në koma prej tre vjet.

Po në fillim të muajit këngëtarja e njohur i dhuroi 9 mijë euro të fëmije 8 vjeçar autik. Ajo që e shtyu Taylor Swift të dhurojë 13 500 euro ishte postimi i Sadie Bartell ku i kërkonte shokëve të saj ta ndihmonin për nënën.

Në postimin e saj ajo citonte dhe Taylor Sëift, e cila e kishte mbërshtetur moralisht në këto 3 vjet të vështira për të. Kështu këngëtarja përveç mbështetjes molare i dhuroi edhe 13 500 euro për ta ndihmuar me nënën e sëmurë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej