Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Tate du fuston, ta blen tate për bajrom”, magazinieri i kombëtares “ngre në këmbë” Antalya-n (film)

Nga Klodiana 0

Kombëtarja shqiptare është e grumbulluar në Antalya teksa po përgatitet për ndeshjen miqësore të së hënës që luan kundër Turqisë.

Futbollistët kanë postuar foto të tyre në rrjete sociale duke treguar atmosferën pozitive që ekziston në ambientet e kombëtares kuqezi. I fundit është Sabien Lilaj ai që ka postuar një moment shumë të veçantë të ndodhur sonte në mbrëmje.

Të mbledhur si staf në një nga hollet e hotelit në Antalya, magazinieri i kombëtares, Fatos Kadena, ka ndezur atmosferën duke kënduar një nga këngët popullore të Shqipërisë së mesme para gjithë pjesës tjetër të skuadrës.

/newssport

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej