Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Tani po, që do të të thërrasim Gani Abazi o Gianni De Biasi!

Nga Skenderi 0

Kjo foto e tranjerit të kuqezinjve është postuar nga piktori i njohur Sali Shijaku.

Gianni De Biasi në foto shihet se ka veshur një veshje tradicionale popullore shqiptare të Jugut.

Pas marrjes së pasaportës shqiptare dhe veshjes së këtij komstumi popullor, De Biasi po bëhet gjithnjë e më shumë shqiptar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej