Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët zbresin prej pellazgëve. Kush mendon ndryshe, në qoftë i huaj është gomar, në qoftë shqiptar është tradhëtar".

                                                                                        -Faik Konica

Takimi Fleckenstein-Rama në Hamburg/ Reformat në rrugë të mbarë

Nga Ejona 0

 

Komisioneri për zgjerim i BE, Knut Fleckenstein ka zhvilluar një takim me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama në Hamburg.

Pas takimit eurodeputeti ka bërë një postim në faqen e tij zyrtare në twitter në të cilën ka bashkangjitur dhe një foto me kryeministrin Rama.

Fleckenstein shkruan: “Vizitë e mirë e kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama në Hamburg. Bisedime me kryeministrin dhe me sipërmarrësit. Reformat në një rrugë të mbarë. Tani me shumë investime”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej