Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Takim në kafene/ Patozi mbledh deputetët parlamentar të PD-së

Nga 27.al 0

Ish-deputeti, Astrit Patozi ka mbledhur pak minuta më parë deputetët e Partisë Demokratike në një nga lokalet e Tiranës dhe po diskuton nëse do të krijohet apo jo partia e re.

Deri tani nuk bëhen të ditur emrat e deputetëve që janë në takim me Astrit Patozin por dihet se ata vijnë nga lista e PD dhe momentalisht janë dhe në Parlament.

Ndërkohë kujtojmë që sot u përfol se Patozi do të jetë kryetari i Partisë Bindja Demokratike dhe se nesër ajo do të rregjistrohet në Gjykatën e Tiranës, afati i fundit i partive politike për tu rregjistruar në KQZ.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej