Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tahiri flet për herë të parë pas kërkesës për arrestim: Nuk keni parë gjë akoma

Nga Media 0

“Nuk keni parë gjë akoma”, këto kanë qenë fjalët e para të deputetit Saimir Tahiri pas kërkesës së Prokurorisë së Krimeve të Rënda për heqjen e imunitetit që do t’i hapte rrugë arrestimit të tij.

Ndërsa po dilte nga banesa e tij, Tahiri ka zgjedhur që interesit të lartë të gazetarëve t’u përgjigjet vetëm me këtë togfjalësh.

Në orën 19:00 pritet që të mblidhet Këshilli i Mandateve për të vendosur mbi fatin e ish-ministrit, ndërsa nuk dihet nëse ai do të jetë i pranishëm.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej