Fjalë kyçe: vdes

Floktore / Nga Media -

Ndahet nga jeta themeluesi i “AC/DC”

Në moshën 64-vjeçare ka humbur jetën bashkëthemeluesi dhe kitaristi i grupit AC/DC. Kitaristi i grupit legjendar, Malcolm Young ka humbur betejën me dementian ndërsa lajmi është konfirmuar nga vetë grupi…

Kalitje / Nga Media -

Vdes tifozi gjatë ndeshjes Skënderbeu- Partizani

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë ndeshjes Skëndërbeu-Partizani në Korçë. Një tifoz ka ndërruar jetë në shkallët e stadiumit “Skënderbeu”. Sipas dyshimeve tifozi i cili ndodhej në tribunën B,…