Fjalë kyçe: Sokol Balla

Sy më sy / Nga Rexhina Biba -

“Jeta e dytë” e Ilir Metës

Ilir Meta zgjidhet President mes ngërçit të fortë politik, bojkotit të paralajmëruar të opozitës në zgjedhje dhe situatës së trazuar në Ballkan. Por duket se, më të shqetësuarit për zgjedhjen…

OpEd / Nga 27.al -

Mërzia elektorale e Ilir Metës

Nga Skënder Minxhozi Ilir Meta krijoi mjaft pritshmëri tek opinioni publik, me daljen e tij të fundit në studion e Sokol Ballës. U besua për një moment se aty do…