Fjalë kyçe: Saimir Tahiri

Llogje Kavaje / Nga Klodiana -

Netët live me Sajen 2 (film)

Emri i ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri është më i lakuari i ditëve të fundit kjo për shkak se ky i fundit ka performuar live përkrah këngëtares së njohur Eneda Tarifa…

Mejtime / Nga Media -

Tahiri dhe fati që s’kërkoi

Nga Raimonda Shundi Kujtesë për të gjithë Tahirat Në mars 2017 dhe ekzaktësisht më datën 11, ne konsumuesit e kronikave politike e me gjerë morëm lajmin se Saimir Tahiri u…