Fjalë kyçe: Rei Manaj

Kalitje / Nga 27-shi -

Paqe me Greqinë, jemi ende të dytët

Përfaqësuesja Shpresa ka barazuar 0-0 ndeshjen me Greqinë, të luajtur në “Elbasan Arena”, në kuadër të eleminatoreve Euro 2017. Flitet për një ekip me shumë kualitete brenda dhe që është…

Kalitje / Nga 27-shi -

Manaj, Interi e paguan sa Elis Bakaj

Pas publikimeve të pagave të futbollistëve të Serisë A, lojtarët shqiptarë duken më të persekutuarit. Por ajo bie më shumë në sy është shpërblimi i përcaktuar për talentin e Interit…