Fjalë kyçe: Policia

Floktore / Nga Media -

Policia i rreh fansat, përlotet Dua Lipa

Një incident gjatë koncertit në kinë ka përlotur këngëtaren shqiptare, Dua Lipa. Ndërsa ajo po këndonte në skenë, fansat e saj shijonin muzikën dhe kërcenin. Por në një moment të…