Fjalë kyçe: Partizani

Kalitje / Nga Klodiana -

Kategoria Superiore rrezikon tifozët

Ngjarja e rëndë e javës së parë të kampionatit, ku tifozeritë e dy skuadrave, Skënderbeut dhe Partizanit, u përleshën brenda në stadium ka vënë në lëvizje të gjitha organizmat për…