Fjalë kyçe: Noizy

Mejtime / Nga Media -

Zhdukini nga ekranet këta palaço!

Nga Mentor Kikia Një këngëtar (nëse mund të quhet kështu), u arrestua për të disatën herë në Tiranë, i kapur me armë dhe drogë. Kësaj radhe policia thotë se Arkimed…

Floktore / Nga Media -

“Diçka madhështore po vjen…”

Noizy, ka paralajmëruar diçka të madhe për të gjithë fansat. Një ditë më parë, ai është takuar me kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj, me të cilin ka folur për koncertin…