Fjalë kyçe: mourinho

Kalitje / Nga Klodiana -

Jose Mourinho firmos kontratën e re

Jose Mourinho nuk është më i papunë pas shkarkimit nga stoli i Manchester United pak javë më parë. Tekniku portugez ka arritur një marrëveshje me televizionin e njohur, “BeIN SPORT”…

Kalitje / Nga Klodiana -

Mourinho tregon pse ndodhi sherri i tunelit

Jose Mourinho ka kritikuar sjelljen dhe edukimin e Manchester City-t, kur pyetet për sherrin pas ndeshjes së Manchester United dhe City-t. Klubeve u është kërkuar të rrëfehen te Federata Angleze…

Kalitje / Nga Klodiana -

Mourinho kërkon Hysajn tek United

Mediat angleze kanë zbuluar se klubi anglez i Manchester United  synon ta afrojë  në “Old Trafford” lojtari i kombëtares shqiptare Elseid Hysaj. Lajmi përcillet nga revista angleze e futbollit “Shoot”….