Fjalë kyçe: Milan

Kalitje / Nga Media -

Kur martohet një çift interistësh në Kukës

Kampionati italian mbetet i preferuari i shqiptarëve. Dhe në pjesën më të madhe të rasteve tifozët shqiptarë ndahen në interistë, juventinë e milanistë. Dashuria për këto skudra shprehet në forma…

Kalitje / Nga Klodiana -

Milani mposhtet nga Sampdoria

Milani është mundur nga Sampdoria në përballjen e sotme me rezultatin 2:0 në transfertë. Skuadra e Milanit dhe loja e krijuar përgjatë 90 minutave nuk ishte në nivelin e duhur,…