Fjalë kyçe: Luftetari

Kalitje / Nga Media -

Një Partizan me nerva mund Luftëtarin

Partizani duket tashmë një skuadër krejt tjetër në Superligë. Ndaj Luftëtarit arriti fitoren e dytë radhazi, ndonëse përballja në kryeqytet pati edhe probleme. Fitorja nuk u vu aspak në diskutim….

OpEd / Nga 27.al -

Grip në Gjirokastër… nuk ka “fair play”

Nga Saimir Demi Që ndonjëherë futbolli që luhet në Shqipëri të duket si pronë private e dikujt, mjafton të jesh disi i interesuar për të dhe instiktivisht bëshesh here-herë dëshmitar…