Fjalë kyçe: kylie jenner

Floktore / Nga Klodiana -

Kylie Jenner: Nuk kam zmadhuar gjoksin

19-vjeçarja Kylie Jenner disa muaj më parë mohoi se ka ndërhyrë për zmadhimin e gjoksit duke thënë se ishte një ndryshim për shkak të hormoneve dhe moshës. Kylie është vendosur…