Fjalë kyçe: Klodian Tomorri

Këndonjësit / Nga 27.al -

Shqipëria e Edi Ramës

Nga Klodian Tomorri Është e pështire mënyra se si Shqipëria e padrejtë e Edi Ramës shfaqet përdhunshem çdo ditë, çdo orë, minutë e madje çdo sekondë. Dje, prokuroria kërkoi një…

OpEd / Nga 27.al -

Qeveria që luan buxhetin në kumar

Nga Klodian Tomorri Përtej kostove të fryra jashtë çdo limiti, ka dhe një detaj tjetër djallëzor në kontratat e koncesionit për Milot-Balldren dhe Orikum-Dukat. Është një detaj në dukje i…

OpEd / Nga 27.al -

Kurvickat e Enverit

Nga Klodian Tomorri Racë më të qelbur nga komunistët nuk ka! Për 50 vjet i masakruan të përndjekurit. I vranë, i internuan, u përdhunuan gratë dhe motrat, u morën pasurinë….

OpEd / Nga Media -

Prostitucion perëndimor

Nga Klodian Tomorri Katër monstra të sëmurë në Zelandën e Re kanë vrarë të paktën 40 veta dje. Gra, pleq, fëmijë. I vranë vetëm se ishin myslimanë dhe po faleshin…

OpEd / Nga Klodiana -

Kur grabitja u shitet qytetarëve si favor

Nga Klodian Tomorri Kur grabitja u shitet qytetarëve si favor Ministrja e Shëndetësisë komunikoi sot për qytetarët vendimin e qeverisë për indeksimin e çmimit të barnave, duke reflektuar në çmimet…

OpEd / Nga Media -

Parashikimi i motit gjatë ditëve në vijim

Nga Klodian Tomorri Gjatë ditëve të fundit të shkurtit, fillimisht do kemi paketën Flenckestein. Por këtij nuk ja vë veshin njeri se është peshë e lehtë. Ambasadori i BE-se Soreca…