Fjalë kyçe: kine

Floktore / Nga Media -

Policia i rreh fansat, përlotet Dua Lipa

Një incident gjatë koncertit në kinë ka përlotur këngëtaren shqiptare, Dua Lipa. Ndërsa ajo po këndonte në skenë, fansat e saj shijonin muzikën dhe kërcenin. Por në një moment të…

Floktore / Nga Media -

Eugent Bushpepa ndalohet në Kinë

Gjysmëfinalja e parë e Eurovisionit të martën e 8 majit, tërhoqi vëmendjen e të gjithë botës por Kina vendosi disa “sanksione” për disa këngëtarë. Në Kinë nuk u lejua të…