Fjalë kyçe: Enkel Demi

OpEd / Nga 27.al -

Të eleminohet “çami i pabesë”

Nga Enkel Demi Në fakt, pas ditës së djeshme në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, duhet një një ndjenjë e fuqishme vetëkontrolli për të mos rënë pre e emocioneve. Dje, nuk…

OpEd / Nga 27.al -

Të humbësh duke fituar thellë

Nga Enkel Demi Partia Drejtësi, Integrim dhe Unitet ka një rritje të jashtëzakonshme në këto zgjedhje që sapo lamë pas. PDIU-ja e Shpëtim Idrizit ka dyfishuar numrin e votave të…

Këndonjësit / Nga 27.al -

Luli e kënaqi…

Nga Enkel Demi Është ende shpejt për të arritur në përfundime të plota për zgjedhjet e së djelës, por një gjë mund të thuhet qysh tani. Partia Socialiste e Edi…