Fjalë kyçe: Dua Lipa

Floktore / Nga Media -

“Bac, çikat na e zbardhen ftyrën!”

“Bac, u kry” është një nga panot e famshme që u përdor si një formë komunikimi ndaj përmbushjes së amanetit të komandantit legjendar Adem Jasharit dhe të rënëve të tjerë…

Floktore / Nga Klodiana -

Dua Lipa në bashkëpunim me Ariana Granden

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka ndezur thashethemet në rrjetet sociale për një bashkëpunim me divën Ariana Grande. 22-vjeçarja postoi një foto me Ariana Granden në Instagram, gjë që…

Floktore / Nga Media -

Shqiptarët “pushtojnë” botën

14 shkurti, dita e të dashuruarve do të shënojë edhe ditën e daljes në treg të serisë së rradhës të novelës romantike erotike, Fifty Shades. Pak ditë më parë u…

Floktore / Nga Klodiana -

Dua Lipa u kërkon falje fansave

Pas mbylljes me sukses të vitit 2017, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, u ka kërkuar falje fansave të saj. Kjo për shkak se pak kohë më parë Dua…