Fjalë kyçe: Dieta

Floktore / Nga Klodiana -

Dieta e Jennifer Aniston

Jennifer Aniston ka pasur gjithnjë një fizik perfekt. Dhe mesa duket pa shumë lodhje. Aktorja është vlerësuar gjithmonë nga publiku që nga koha e “Friends”, dhe çdo lëvizje e saj…

Shtro peta / Nga Klodiana -

Dieta para Krishtlindjeve

Mëngjes hidratues Fokusohuni tek çaji jeshil, dezintoksikues dhe që lufton plakjen falë antioksidantëve që ka. Ndryshe nga kapuçino i zakonshëm, reduktoni kaloritë dhe hidratoni organizmin, duke favorizuar pastrimin e trupit….