Fjalë kyçe: Christian Panucci

Telegrama / Nga Media -

Shkarkohet Christian Panucci

Federata Shqiptare e Futbollit njofton zyrtarisht shkarkimin e trajnerit Christian Panucci. Ndeshja me Turqinë mesa duket ishte testi i fundit dhe humbja ka sjellë dhe largimin e tij nga drejtimi i…