Fjalë kyçe: Bardhi

Kalitje / Nga 27-shi -

Sormani, çfarë po bën me Partizanin?

Trajneri italian nuk ka qenë efikas në merkato, ndërkohë që sulmuesi slloven Volas, tashmë i larguar dhe mesfushori Bertoni mund të konsiderohen zgjedhje të dështuara Në konferencën e shtypit pas…