Fjalë kyçe: Arsenali

Kalitje / Nga Klodiana -

UEFA, gjobë Këlnit për kaosin në Londër

Këlni do të detyrohet të paguajë një kompensim të majmë për Arsenalin, pas dëmeve që mbështetësit gjermanë shkaktuan në transfertën e Londrës. UEFA vendosi të imponojë dënimin pa tifozë me…

Kalitje / Nga 27-shi -

Graniti – Taulanti, seria e dytë

Në prag të finaleve të Euro 2016, në interesin e të gjitha mediave ishte dueli midis dy vëllezërve, Taulant Xhakës që do të luante për Shqipërinë dhe Granitit që mbron…