Fjalë kyçe: Armand Duka

Kalitje / Nga Media -

Bashkim Fino sfidon Dukën për drejtimin e FSHF

Gara për drejtimin e Federatës Shqiptare të futbollit do të jetë mes Bashkim Finos dhe kreut aktual, Armand Duka. Ish-kryeministri, aktualisht deputet i Partisë Socialiste shpall nesër zyrtarisht kandidaturën. Zgjedhjet…

OpEd / Nga 27-shi -

Të programuar për të humbur

Nga Saimir Demi Në Luksemburg ishte thjesht një miqësore, ku trajneri ynë vazhdoi me seritë e eksperimenteve dhe meqenëse po insiston, të shpresojmë që dikur do të vijë koha për…